DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Üstü Çizik


Bazen...Size de olur mu bilmem.İnsan üstü çizik iki satirlik yazi gibi hissediyor kendini.Binlerce kelimenin,yüzlerce cümlenin içinde yalnızca kendi cümlesi,kendine ait olanların üstü çizik.Sanki kullanılmış ya da yanlışlama yazılmış gibi.O koskoca kitapta yeri yokmuş gibi.Bazı şeylerin olmasına engel olamıyoruz.Bazıları avcumuzdan kayıp gidiyor istemeden.Bazısını da biz kovalıyoruz ama yakalayamıyoruz bir türlü :) Gel gelelim bahsettiğim böyle bir durum değil.Çok başka.Hissedenin anlayabileceği bir durum sanki.Tabi arkadaşlarınız ya da bir iki eş dost lazım kurtulmak için :) İlk yazımız böyle olsun bakalım.Okuduğunuz için sağolun.
Sayfa: