DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

VenikToplam 2 fotoğraf bulunmaktadır
Rus banyosunu rus banyosu yapan demirbaşlardan biri denilebilir. Rusça'da çalı süpürgesi anlamına gelen venik, rus banyosunda güzel kokulu huş ağacı yaprakları veya ince meşe dallarından yapılan yaprak süpürgesi anlamında kullanılır. Bu yapraklar çalı süpürgesi gibi birleştirilerek vücuda masaj yapılması suretiyle uygulanır. Venik yardımıyla vücuda uygulanan masaj, kan dolaşımını hızlandırdığı gibi, metabolizmanın faaliyetlerini de arttırırmış. Venik masajı ayrıca, vücuttaki zararlı mikrop ve virüsleri yok eder ya da üremelerini engellermiş.En önemlisi ise, metabolizmanın faaliyetlerini arttıran venik, cildin erken yaşlanmasını önlermiş.Öyle rahatlatıcı bir masajmış ki tecrübeliler "seksten bile daha iyi" diyerek anlatmaya çalışmışlar venik masajını. :)
Sayfa: