DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Yargılanan hırsızlık zanlısının hakimin orta okul arkadaşı çıkması


Bu acı tecrübenin tarihi konusunda yanılmıyorsam olay 2015 yılının haziran ayında Amerika'da gerçekleşiyor. Miami'de, Hakim Mindy Glazer yargılama esnasında sanık pozisyonunda olan kişinin orta okul arkadaşı Arthur Booth olduğunu fark ediyor. Bunu gizlemeyen hakim orta okul arkadaşına "ona ne olduğunu merak ettiğini" söylüyor ve kendisini tanıyıp tanımadığını soruyor. Ardından hırsızlık suçundan yargıladığı arkadaşı Arthur Booth gözyaşlarına boğuluyor.

Yaklaşık 10 ay sonra üren cezasını tamamlandıktan sonra hapisten çıkan Booth'u ilk karşılamaya gelenlerden biri ise yine orta okul arkadaşı Hakim Mindy S. Glazer oluyor. Booth hayattan vazgeçmediğini ve artık iyi tarafta olacağına söz veriyor.
Sayfa: