DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Yazmanın insanı rahatlattığı gerçeği


İnternette potansiyel müşteri olma kabileyitini gösterebilecek insanlar ararken nasıl olduysa bu sayfa karşıma çıktı ve o heyecanla hemen üye olup -Dostum sende yazmalısın bişeyler dedim .

Evet sayın sevgili arkadaşlarım.. bundan yaklaşık 1 ay öncesinde bir blog açıp hislerimi içimden geçen duyguları anlatmaya başladım kısa sürede nasıl olduğunu bilmesemde bir kaç insandan mailime dönüşler aldım . gayet patavatsız dil bilgisi kurallarına uymadan ve sadece aklımdan geçenleri hızlıca klavyemin aracılığıyla dökerim çünkü.. Ki gel gelelim buda cümleler arası kopkluklara ve saçma manalarasın çıkmasına sebep oluyor . Saçma manalar ve birbirini ardı arkasını bağlayamayan cümlelerde beni sıkar. Bu hayatta herkesin iyi olduğu bir şey vardır bu uyumak olur koşmak olur resim çizmek yada ne bileyim merdivenleri hızlıca tırmanabilmek bile olabilir lakin bu yazma yeteneği bana tam manasıyla verilmemiş yada yanlış bir tabir oldu sanırım bu yönde kendimi pek geliştirmemişim ..

Ne kadar insanlar bunu pek kabul etmesede bu hayata herkes eşit olarak gelir benim kanımca. Ve bu eşitlikler sonucu her insan farklı yönlerde kendisini geliştirir farkında olarak yada olmayarak . Çenemin düşük olduğunun gerçekten farkındaydım ama son konuştuğum bir kız arkadaşım ya lütfen gerçekten kafamı şişirdin deyince birşeylerin ters gittiğini ve yanlış yaptığımı anladım . Nasıl susabilirdimki elimde olan ve gayet temiz düzenli olarak kullanabildiğim tek şey dilimdi . İnsanları ikna etmeye çalışmazdım yada kırılan kalpleri düzeltmeye insanlar karşısında bişeyler anlatmaya beni dinleyen toplulukları etkilemeye bayılırdım .

Sonra bu vahim olay gerçekleşti tabi.. Sustum .. İçim içimi yesede sustum bunu nasıl anlatabilirim gerçekten bilmiyorum çok zorlanıyorum sürekli aklıma ejderhalar gelip duruyor anlamsız biçimde konuşmak istiyorum paylaşmak içim içime sığmıyor türküler söyleyip yeşil çayırlarda bağıra bağıra sevdim seni be zalımın kızı demek geliyor. Kendi kendimi durduruyorum yalnız önce ailemi gözlemledim acaba bugün eve gelince az konuşursam veya konuşmazsam ne olur diye kendi çapımda deney yaptım eve gelmemin ardından hoşgeldin denmesinden sonra sessizce hoşbulduk dedim . Doğrudan içeri geçip ceketimi bir kenara fırlattım ve kanepeye uzanıp bir ayağımla diğer ayağımdaki çorabı çıkarma uğraşına koyuldum . Arizona kertenkelesi gibi dilim dışarda yapmış olduğum o mühim meseleyle uğraşırken tatlı bir sesin günün nasıl geçti dediğini duydum . Ağzımı yamulta yamulta saaammmeee dedim küçük bi gülümsemenin ardından kafalar geri tv ye döndü . Netice olarak o gün konuşmadım bunu takip eden bir hafta boyuncada konuşmadım konuşmam gerekirse çok kısa cevaplarla karşılık verdim aynı deneyi arkadaşlarım üstünde de yaptım onlarda bir şey demedi bugüne kadar boş mu konuşmuşum bu kadar mı insanları rahatsız ediyormuşum diye kendi kendime hülyalı hayallere dalarak yolda yürürken kafamda adeta şimşekler çaktı .. !!

Kendinden emin adımlarla platform topuk ayakkabılarıyla hızlı hızlı yürüyen , dip boyası gelmiş , çok güzel olmamasına rağmen altına taytını giymiş gömleğinin de iki düğmesini açarak erkeklere davetkar bir iş çıkaran yeşil gözlükleriyle sadece yukarı bakarak koşuşturan yirmi yaşındaki dul ayten gibi hissettim kendimi ve dedimki - Saçlarımı kestirmeliyim . Hayatımda verdiğim yanlış olmayan ama hatalı olan kararlardan biriydi desem yeridir . ikibinoniki yılından beri o kadar bakım yaptığım ve ilgilendiğim saçlarımı bir çırpıda kestirdim . Ama bunlar hep bir tecrübe tabiki hatalarımdan ders çıkarmaya bayılıyorum bee.. Fury filmindeki Braf Pitt modelinin aynısın kendime yakışmadığını öğrendim yada ben mi yakıştıramadım veya ben bir Brad değilmiyim acaba tanrım.. Çok şükür ki sakallarım ve yeniçeri havasından hiç ödün vermeyen bıyıklarım var ..

Konuyu yine çok dağıtıp toparlayamadım şu anda bunları sana size yada sizlere anlatırken rahatım utanmıyorum sıkılmıyorum düşünmüyorum sadece olan hızımla tuşlara basıyorum .. Rahat olun esen kalın efenim
Sayfa: