DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Yürüyen merdivenin yürümemesiToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Yürüyen merdivenin yürümemesi esnasında yürümeyi tecrübe ederseniz, normal basamak çıkmaktan çok daha fazla yorulduğunuzu hissedersiniz. Ayağınızın altında ağır metal olması çekim gücünü arttıran bir etki yaratırken, normal standarttan daha yüksek basamakları tırmanmak ani kas zorlanmasına sebep olur. Herşeyin yanında psikolojik bir etkisi de var tabi. Yürüyen merdivenin yürümediği zamanlarda yürümeyen merdivende yürümeyi tercih etmenin daha kolay ve sağlıklı olduğunu düşünmekteyim. Ve son olarak şunu da belirtmek isterim ki; bu tecrübeyi yazarken kafam güzel değil.
Sayfa: